Tenis v Karviné

Našemu městu se před časem podařilo uskutečnit jeden z dlouhodobých cílů, a to založit městský tenisový klub. V MTK Karviná vychováváme hráče, kteří reprezentují náš klub, naše město i náš kraj.

Volný čas

Rekreační tenis

Tenis se řadí mezi společenské sporty a lze se při něm dokonale odreagovat. Pokud patříte mezi rekreační tenisty, nabízíme vám možnost pronájmu kurtu či individuální/skupinové tréningy pro dospělé i děti.

Profesionální příprava

Závodní tenis

V lednu 2010 jsme založili tenisový oddíl MTK Karviná. Snažíme se vychovávat kvalitní hráče, i proto je vstup do našeho závodního oddílu umožněn všem hráčům, kteří trénují tenis na výkonnostní úrovni.

Škola hrou

Tenis pro nejmenší

Tenis je skvělá volba jak už od mala vést děti ke sportu. V tenisové školičce učíme děti už od 3 let rozvíjet své pohybové dovednosti a osvojit si základní tenisové techniky. Je to pro ně také příležitost jak získat nové kamarády a užít si spoustu zábavy.

Rezervace kurtů

Chcete si k nám přijít zahrát? K dispozici pro vás máme 7 antukových kurtů, které jsou otevřeny denně od 9 do 21 hodin. Mimo sezónu pak po domluvě. Další informace k rezervaci naleznete v odkazu.

Rezervace: +420 739 88 10 10

Sponzoři

Provoz MTK Karviná je možný i díky darům a příspěvkům od řady sponzorů. Staňte se naším sponzorem a pomozte nám podpořit tenis v Karviné.